Корінна Людмила ВіталіївнаДиректор ліцею – Корінна Людмила Віталіївна,
заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і педагогічної майстерності Житомирського державного університету імені Івана Франка, відмінник освіти України, вчитель-методист математики.
Людмила Віталіївна пройшла шлях від шкільного вчителя, заступника директора до директора ліцею. Під керівництвом Людмили Віталіївни ліцей перетворився на справжній науково-методичний освітянський центр області. На базі навчального закладу систематично проводяться ІV етапи Всеукраїнських предметних олімпіад, Всеукраїнські науково-практичні конференції, семінари, обласні тури конкурсів «Вчитель року» області тощо.
Корінна Л.В. – голова обласного центру Академії педагогічної майстерності – науково-методичного підрозділу Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України.
Людмила Віталіївна – яскрава і непересічна особистість. Народжена у селі Бабиничі Народицького району, особливу турботу проявляє про «сільських» дітей – їх підготовку та становлення. Не можна не помітити, як змінився на краще заклад за роки її діяльності. Побудована газова котельня, відремонтовані та модернізовані навчальний і спальні корпуси. Перша жінка-директор в історії ліцею принесла в нього справжнє жіноче тепло та домашній затишок, створила в ліцеї особливий світ естетики та комфорту. Любов до ліцею, його учнів та педагогів, активність та ініціативність, вміння брати відповідальність на себе дає можливість Людмилі Віталіївні вирішувати доволі складні господарські проблеми в бурхливому морі ринкових відносин.
Власним прикладом доводить директор-педагог, директор-науковець колегам, ліцеїстам та студентам, що справжній професіонал повинен вчитися та удосконалювати свою майстерність протягом усього життя, не зупинятись на досягнутому.
Корінна Людмила Віталіївна відзначена нагрудними знаками Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України», «Петро Могила» та «Василь Сухомлинський».

Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітейЗаступник директора ліцею-інтернату з навчальної роботи - Кучинська Світлана Анатолівна - вчитель-методист математики, тел. (0412)-42-95-36

Заступник директора ліцею-інтернату з виховної роботи - Пироговська Вікторія Ярославівна - кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", старший учитель, тел. (0412)-42-95-36

Заступник директора ліцею-інтернату з навчально-виховної роботи - Калачова Лариса Володимирівна - вчитель-методист математики, заслужений учитель України, тел. (0412)-42-95-36