• День відкритих дверей - 2019

  22 травня 2019 р. у КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради відбувся день відкритих дверей.

  Докладніше
 • Ліцейний олімп - 2019

  17 травня 2019 року у КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради відбулося свято «Ліцейний олімп».Фотогалерея заходу

  Докладніше
 • День вишиванки у ліцеї

  У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.

  Докладніше
 • День цивільного захисту - 2019

  23 квітня 2019 року в комунальному закладі «Житомирський обласний ліцей-iнтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради  пройшов День цивільного захисту.

  Докладніше
 • Фестиваль районів «Веселковий вернісаж»

  З 3 квiтня стартував масштабний фестиваль районiв «Веселковий вернiсаж». Мета фестивалю: вивчення історії рідного краю, сформованості соціально – комунікативних компетенцій, виховання прагнення до збереження, підтримки й розвитку українського мистецтва, піднесення авторитету і відродження національної культури, пропаганди мистецьких регіональних надбань, підвищення рівня виконавської майстерності ліцеїстів та зміцнення творчих зв’язків ліцеїстів й батьківської громади.Більше фото в галереї тут   Відеозвернення випускників

  Докладніше
 • Атестація педагогічних працівників - 2019

  Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

  Докладніше
 • Колоквіум «Аксіогенез обдарованої особистості: дослідження та ціннісна підтримка»

  Завдяки плідній співпраці комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради із Інститутом психології імені Г.С.Костюка НАПН України 27 березня 2019 року в ліцеї-інтернаті відбувся колоквіум на тему: «Аксіогенез обдарованої особистості: дослідження та ціннісна підтримка», головним доповідачем якого був завідувач лабораторії психології обдарованості Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України професор Олександр Леонідович Музика.

  Докладніше
 • Фінальний етап IX Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

  Згідно наказу МОН № 196 від 14.02.2019 року "Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році" IX Всеукраїнська учнівська олімпіада з астрономії проходила з 24 по 28 березня 2019 року у м. Житомир.

  Докладніше
 • M-18 "Я обираю Президента України!"

  19 березня 2019 р. у стінах комунального закладу «Житомирський обласний ліцей – інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради проходили  вибори для дітей і молоді М18 і голосування за кандидатуру Президента України! Вибори М18 відбувалися  в рамках  імітаційної гри-моделювання президентських виборів «Я обираю Президента України!».Більше фото в галереї тут

  Докладніше
 • X Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

  14-16 березня 2019 року відбулася одна з головних подій освітньої галузі України – X Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти».

  Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

  Докладніше