• Поїздка в Радовель та Олевський краєзнавчий музей

10 січня педагогічний колектив КЗ «Житомирський обласний ліцей – інтернат для обдарованих дітей» разом із директором Людмилою Віталіївною Корінною відвідав у селі Радовель Олевського району надсучасний біотехнологічний ліцей. Ініціатором і меценатом такого нового освітнього простору є уродженець села Радовель, випускник Радовельської школи Михайло Миколайович Весельський.

Фотогалерея заходу

• Форум М18

Житомирський регіональний дитячо-юнацький форум «М18: шляхи становлення відповідального громадянина» – це громадсько-освітній проект партиципації дітей і молоді та формування їх активної громадянської позиції завдяки діалогам з політиками й владою, презентації й підтримці суспільно значущих дитячих і молодіжних проектів та ініціатив.Фотогалерея заходу   Повне відео форуму

• День відкритих дверей - 2019

22 травня 2019 р. у КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради відбувся день відкритих дверей.

• Ліцейний олімп - 2019

17 травня 2019 року у КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради відбулося свято «Ліцейний олімп».Фотогалерея заходу

• День вишиванки у ліцеї

У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.

• День цивільного захисту - 2019

23 квітня 2019 року в комунальному закладі «Житомирський обласний ліцей-iнтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради  пройшов День цивільного захисту.

Докладніше
  • Фестиваль районів «Веселковий вернісаж»

З 3 квiтня стартував масштабний фестиваль районiв «Веселковий вернiсаж». Мета фестивалю: вивчення історії рідного краю, сформованості соціально – комунікативних компетенцій, виховання прагнення до збереження, підтримки й розвитку українського мистецтва, піднесення авторитету і відродження національної культури, пропаганди мистецьких регіональних надбань, підвищення рівня виконавської майстерності ліцеїстів та зміцнення творчих зв’язків ліцеїстів й батьківської громади.Більше фото в галереї тут   Відеозвернення випускників

• Атестація педагогічних працівників - 2019

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Докладніше
  • Колоквіум «Аксіогенез обдарованої особистості: дослідження та ціннісна підтримка»

Завдяки плідній співпраці комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради із Інститутом психології імені Г.С.Костюка НАПН України 27 березня 2019 року в ліцеї-інтернаті відбувся колоквіум на тему: «Аксіогенез обдарованої особистості: дослідження та ціннісна підтримка», головним доповідачем якого був завідувач лабораторії психології обдарованості Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України професор Олександр Леонідович Музика.

• Фінальний етап IX Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Згідно наказу МОН № 196 від 14.02.2019 року "Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році" IX Всеукраїнська учнівська олімпіада з астрономії проходила з 24 по 28 березня 2019 року у м. Житомир.