• Проект «М18: вибори для дітей і молоді»

26 жовтня у стінах комунального закладу «Житомирський обласний ліцей – інтернат для обдарованих дітей» Житомирської міської ради було проведено імітаційну гру «Партія моєї мрії».

Докладніше
  • Візит Івана Дмитровича Беха - директора Інституту проблем виховання НАПН України

24 жовтня 2018 р. на базі КЗ «Житомирський обласний ліцей-iнтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради з метою активізації науково – практичної діяльності педагогічних працівників, поглиблення її інтеграції з освітнім процесом і розвитком професійних компетентностей учителів, вихователів за сприяння відділу інноваційної діяльності та дослідно – експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України було організоване та проведене засідання «Школи педагогічної майстерності – 2017» за участю Івана Дмитровича Беха – дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, доктора психологічних наук, професора, директора Інституту проблем виховання НАПН України.

• Всеукраїнська науково-практична конференція

19 – 20 жовтня 2018 р. на базі комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-iнтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Створення системи розвитку, саморозвитку та самореалізації творчої обдарованої особистості педагога та ліцеїста в умовах інноваційного закладу освіти». Фотогалерея заходу

• Х Міжнародний Фестиваль педагогічних інновацій

У Черкасах для виявлення ініціативних, творчо працюючих педагогічних працівників, які застосовують у своїй практиці сучасні науково-теоретичні положення, самостійно розробляють нові педагогічні ідеї, методики, технології, окремі інноваційні методи ось уже 10 років поспіль проводиться Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій.

• Свято Першого Дзвоника

День знань - завжди нові яскраві враження і переживання, нові надії і несподівані зустрічі.

3 вересня у КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» пройшло свято Першого дзвоника!
    Майже 135 лiцеїстiв вперше сядуть за парти, а для  учнів 11-х класів цей дзвінок розпочав останній шкільний рік.Дивитися відео

• Ліцейний олімп-2018

Успішний учитель для обдарованих дітей – це, насамперед, прекрасний учитель – предметник, який глибоко знає і любить свій предмет та володіє майстерністю передати і навчити учня оволодіти знаннями. Саме такі вчителі працюють в комунальному закладi «Житомирський обласний ліцей-iнтернат для обдарованих дiтей» Житомирської обласної ради.

25 квітня 2018 року у приміщенні комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-iнтернат для обдарованих дiтей» Житомирської обласної ради відбулося свято «Ліцейний олімп»

Докладніше
  • День цивільного захисту в ліцеї-інтернаті

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 20 квiтня у КЗ «Житомирський обласний ліцей-iнтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради відбувся День цивільного захисту.

• Зустріч з Героєм України Левком Лук'яненком

29 січня 2018 року в КЗ «Житомирський обласний ліцей-iнтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради за ініціативи кандидата педагогічних наук, заслуженого працівника освіти України, доцента кафедри педагогіки Житомирського державного університету імені Івана Франка, заслуженого працiвника освiти, відмінника освіти України, директора КЗ «Житомирський обласний ліцей-iнтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради Людмили Вiталiївни Корінної та за підтримки  очільника обласного осередку ВО «Свобода», депутата обласної ради Сидора Кізіна; відбулась зустріч із Героєм України, громадським діячем Левком Лук'яненком.  Дивитися відео