• M-18 "Я обираю Президента України!"

19 березня 2019 р. у стінах комунального закладу «Житомирський обласний ліцей – інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради проходили  вибори для дітей і молоді М18 і голосування за кандидатуру Президента України! Вибори М18 відбувалися  в рамках  імітаційної гри-моделювання президентських виборів «Я обираю Президента України!».Більше фото в галереї тут

Докладніше
  • X Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

14-16 березня 2019 року відбулася одна з головних подій освітньої галузі України – X Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти».

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Докладніше
  • Всесвітній день котів в ліцеї

Мало знайдеться в світі людей, хто залишається байдужим до цих пухнастих, рухливих, ласкавих і дуже розумних домашніх тварин. Мова йде, звичайно ж, про кішок. Любов до них у світі настільки велика, що для загальних улюбленців було засновано спеціальне свято – Всесвітній день кішок, який відзначається всюди в перший день весни (1 березня).

• Приємна зустріч

Нещодавно у Житомирському агротехнічному коледжі зустрічали Тимчасово Повірену в справах Республіки Куба в Україні Натачу Діас Агілеру. На зустріч прийшли не лише викладачі та студенти. Також була запрошена і директор КЗ «Житомирський обласний лiцей-iнтернат для обдарованих дiтей» Людмила Віталіївна Корінна.

• Українські вечорниці

Наша Україна славиться великими святами. Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – збиратися на вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи найкраще у сьогодення, ми відроджуємо усе найдорожче, що є у нашого народу: його мову, пісні, історію, звичаї та обряди.

Докладніше
  • Проект «М18: вибори для дітей і молоді»

26 жовтня у стінах комунального закладу «Житомирський обласний ліцей – інтернат для обдарованих дітей» Житомирської міської ради було проведено імітаційну гру «Партія моєї мрії».

Докладніше
  • Візит Івана Дмитровича Беха - директора Інституту проблем виховання НАПН України

24 жовтня 2018 р. на базі КЗ «Житомирський обласний ліцей-iнтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради з метою активізації науково – практичної діяльності педагогічних працівників, поглиблення її інтеграції з освітнім процесом і розвитком професійних компетентностей учителів, вихователів за сприяння відділу інноваційної діяльності та дослідно – експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України було організоване та проведене засідання «Школи педагогічної майстерності – 2017» за участю Івана Дмитровича Беха – дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, доктора психологічних наук, професора, директора Інституту проблем виховання НАПН України.

• Всеукраїнська науково-практична конференція

19 – 20 жовтня 2018 р. на базі комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-iнтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Створення системи розвитку, саморозвитку та самореалізації творчої обдарованої особистості педагога та ліцеїста в умовах інноваційного закладу освіти». Фотогалерея заходу

• Х Міжнародний Фестиваль педагогічних інновацій

У Черкасах для виявлення ініціативних, творчо працюючих педагогічних працівників, які застосовують у своїй практиці сучасні науково-теоретичні положення, самостійно розробляють нові педагогічні ідеї, методики, технології, окремі інноваційні методи ось уже 10 років поспіль проводиться Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій.

• Свято Першого Дзвоника

День знань - завжди нові яскраві враження і переживання, нові надії і несподівані зустрічі.

3 вересня у КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» пройшло свято Першого дзвоника!
    Майже 135 лiцеїстiв вперше сядуть за парти, а для  учнів 11-х класів цей дзвінок розпочав останній шкільний рік.Дивитися відео