У Черкасах для виявлення ініціативних, творчо працюючих педагогічних працівників, які застосовують у своїй практиці сучасні науково-теоретичні положення, самостійно розробляють нові педагогічні ідеї, методики, технології, окремі інноваційні методи ось уже 10 років поспіль проводиться Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій.

Організатори Фестивалю:

• Міністерство освіти і науки України
  • Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України
  • Інститут проблем виховання НАПН України
  • Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації
  • КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради

У ході фестивалю традиційно презентуються результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального та виховного процесів, а також управлінської діяльності.

Цього року для участі у Х Міжнародному Фестивалі надійшло 289 робіт із 17 областей України,а також Латвії та Південної Кореї за номінаціями «Інновації у сфері дошкільної освіти»; «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах»; «Інновації в управлінні закладами освіти»; «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника».

20 вересня 2018 року в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулося його відкриття.

Директор ліцею-інтернату, Людмила Віталіївна Корінна, взяла участь у Х Міжнародному Фестивалі педагогічних інновацій, на якому презентувала роботу ліцею - інтернату як авторську школу "Школа становлення відповідального громадянина", запровадженою згідно Програми всеукраїнського експерименту за темою "Теоретико - методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл" на базі загальноосвітніх закладів освіти України (накази МОН України 01.08.2018 року №235 та від 19.01.2017 року №97), а також виступила зі статтею «Демократичне освітнє середовище закладу освіти як запорука становлення відповідального громадянина».

У програмі фестивалю на учасників чекало безліч цікавинок: лекція та тренінг «Інноваційне мислення. Досвід Республіки Корея» від професора, ректора філіалу Міжнародного Інституту Розвитку Інтелекту Пак Сонг Су, презентація монографії Івана Беха «Особистість на шляху до духовних цінностей», майстер-класи, презентації моделей авторських шкіл, екскурсії Черкащиною.