Наша Україна славиться великими святами. Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – збиратися на вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи найкраще у сьогодення, ми відроджуємо усе найдорожче, що є у нашого народу: його мову, пісні, історію, звичаї та обряди.

Учні комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради вирішили не порушувати таку хорошу українську традицію, а ненадовго повернутися в минуле та влаштували справжнє свято – Українські вечорниці. З давніх-давен цей день був веселим зимовим святом для молоді з піснями, танцями, іграми та ворожінням. В цей день лiцей-iнтернат поринув у стародавні часи – виткані килими на пiдлозi, барвисті рушники, стародавній український одяг, а також у таємничий світ ворожіння.

Дзвінко розливались голоси наших талановитих учнів у піснях. Учасниками цього цікавого дійства стали учні 8-11 класів. Організаторами свята були вчителi української мови та лiтератури.

На початку ведучі розповіли про суть свята, його християнську основу, а доповненням був перегляд презентацiї, з якої учні довідались про основні звичаї та обряди під час українських вечорниць. Усі присутні змогли поринути в атмосферу українського гуляння. Веселі конкурси, чарівне ворожіння, українськi народнi пісні ( бо які ж вечорниці без неї – милої, веселої, дорогої нам з дитинства – української народної пісні) - усе дарувало радість.

Під час перегляду вистави лiцеїсти мали можливість оцінити красу та велич українських народних костюмів, обрядів та пісень, розширити свої знання з народознавства та отримати позитивні емоції. Учні відтворили колорит української культури та мали можливість проявити свої таланти, відчути себе акторами. Цей захід сприяв духовному розвитку юних особистостей.

Корінна Людмила Віталіївна, директор комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради, привітала усіх з чудовими зимовими святами.

Нехай це чарівне свято наповнить ваше життя світлом, теплом, радістю і благополуччям. Бажаю вам миру, добра, здоров'я, достатку, сімейного затишку. Нехай ангел-охоронець оберігає вас від усіх бід і негараздів! Учасники свята постарались на славу!

Усе пройшло чудово! У залi панувала тепла, душевна, святкова атмосфера, яка ще раз нагадала нам про велич та красу українських звичаїв на обрядів.