Згідно наказу МОН № 196 від 14.02.2019 року "Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році" IX Всеукраїнська учнівська олімпіада з астрономії проходила з 24 по 28 березня 2019 року у м. Житомир.

Фінальний етап IX Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії проходив у комунальному закладi «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради. Адміністрація ліцею-інтернату забезпечила учасників місцем проведення олімпіади, проживанням у спальному конкурсі  і здоровим харчуванням. Конкурсні змагання проходили у просторих, світлих класних кімнатах. Членам журі і оргкомітету  були створені належні умови для роботи.

В олімпіаді брали участь 86 школярів з усіх областей України та міста Києва.

1

2З вітальним словом до учасників  олімпіади звернулися: голова оргкомітету, директор комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної світи» Житомирської обласної ради, доктор педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Ігор Iванович СМАГІН, директор ліцею-інтернату, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України; автор наукового твору «Авторська модель «Школа становлення відповідального громадянина» (свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №75709 від 03. 01. 2018 р. Мінекономпромрозвитку України) Людмила Вiталiївна КОРIННА, науковий співробітник ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України Оксана Михайлiвна ВЕРНИДУБ, голова журі, завідувач кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор фізико – математичних наук Богдан Ярославович МЕЛЕХ.  Також учасників олімпіади вітав художній колектив Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №28 імені гетьмана Івана Виговського.

Протягом п’яти днiв учасники виконували рiзного рiвня завдання, наполегливо iшли до перемоги, відпочивали, відвідали музей космонавтики.

3Урочисте закриття IX Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії відбулося 28 березня 2019 року.

Учасникiв олiмпiади привітали: начальник управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, голова оргкомітету Лариса Петрiвна Шевчук.

Переможцями стали: Перепелиця Антон, учень 9 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради, Дяченко Артем, учень 10 класу Природничо-наукового ліцею № 145 м. Києва, Лушней Святослав, учень 9 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка, Гілей Павло та Кухар Олександр, учні 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка, Карасьова Таїсія, учениця 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

4

Вітаємо переможців та їх наставників з високими досягненнями!
Перемога в олімпіаді – це перший крок на шляху до успіху. Бажаємо Вам творчого зростання та нових звершень!