У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.

Вишиванка є не лише витвором мистецтва, але й духовним оберегом та важливим елементом національного вбрання, що засвідчує належність до українського народу та причетність до його минулого, сучасного і майбутнього. Вона здавна була для українців не тільки предметом одягу, а й оберегом та певним символом, навіть для сучасників - це значно більше, ніж сорочка чи плаття. Вона з кожним роком стає все більш популярною, її  одягають не лише на свята, а й у будні.

16 травня ліцеїсти  та вчителі комунального закладу "Житомирський обласний ліцей - інтернат для обдарованих дітей" Житомирської обласної ради  долучилися до акції "Прийди до ліцею у вишиванці". У цей день наш заклад освіти замайорів різнобарвними візерунками української вишивки.

У класах відбулися інформаційні години, на яких учні та вчителі розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, щоб для кожному регіону України притаманна своя вишивка.

На завершення свята ліцеїсти та вчителі вийшли на подвір’я ліцею для того, щоб зробити спільне фото.

Вітаємо усіх зі святом!