17 травня 2019 року у КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради відбулося свято «Ліцейний олімп».Фотогалерея заходу

Мета заходу: пошанування призерів III та IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіадах, II та III етапу конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, інтелектуальних турнірах, конкурсах та спортивних змаганнях.

Інтелектуальну еліту вітали: директор ліцею-інтернату, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Людмила Віталіївна Корінна, яка зазначила:

"У нашому ліцеї навчаються діти з усієї Житомирської області. Це діти, які мотивовані до навчання. Цьогоріч наші ліцеїсти вибороли 46 призових місць. Крім того,  ліцеїсти представляли  Житомирську область на рівні держави і двоє дітей стали переможцями: один IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології - Матківський І, диплом ІІІ ступеня, вчитель В. О. Міщенко та одна III етапу Конкурсу – захисту учнівських науково – дослідницьких робіт членів  МАН з історії - Горпинич О, диплом II ступееня, вчитель Глушенко М. В."

Окрім самих ліцеїстів, їх батьків та педагогічного колективу на захід були запрошені: Ширма Володимир Васильович – голова Житомирської обласної ради, Шегада Антон Федорович - завідувач лабораторії впровадження освітніх інновацій,  Житомирського обласного інституту післядипломної  освіти,  Відмінник освіти України, Лаговська Олена Адамівна - декан факультету обліку і фінансів, професор кафедри обліку і аудиту, доктор економічних наук, професор Житомирського державного технологічного університету, доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, Пацюк Марина Костянтинівна – доцент, викладач Житомирського державного університету ім. І.Франка,  Волкова Інна Михайлівна – заступник директора Центру кар’єрного розвитку і корпоративних зав’язків Житомирського національного агроекологічного університету, Годований Руслан Миколайович – голова ГО «Житомир – наша родина», громадський діяч,  Можар Віталій Миколайович - директор філії Ощадбанку, Стах Василь Миколайович – помічник народного депутата України VIII скликання Развадовського Віктора Йосиповича, Голованова Іраїда Леонідівна - редактор Житомирської газети "Житомирщина", Дзюблик Павло Володимирович - Народний депутат України VIII скликання, Козел Василь Васильович - приватний підприємець, член політичної партії Єдиний Центр, Габенець Володимир Васильович - голова Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади, Власенко Марія Петрівна – керівник громадської спілки «Асоціація спортивної боротьби Житомирської області».

Під час вітального слова Руслан Годований закликав учнів йти до нових звершень не втрачаючи людські цінності, а у гонитві за новими здобутками завжди пам’ятати про те, що найголовніше у житті – це родина.

Привітав юних інтелектуалів зі святом й депутат Верховної Ради України Павло Дзюблик, який побажав ліцеїстам ніколи не звертати зі шляху, який веде до мрії.

«Головне завдання, яке я ставлю перед собою, як депутат Верховної Ради - це підтримка ініціативної та обдарованої молоді, адже за нею майбутнє. Сьогодні перед ліцеїстами я озвучив дві тези, якими керуюся у власному житті. Перша – ніколи не здаватися, друге – головне працювати і бачити ціль, до якої ти йдеш й вона тобі обов’язково підкориться».

Гордістю нашого ліцею – iнтернату є призери:

09
09
10
10
11
11
12
12
13
13
14
14
15
15
16
16

Спортивні досягнення: Бондар Ірина (9-С), Міжнародний турнір з молодіжної бороть­би Kristjan Palusalu «TALLINN OPEN 2019», ІІІ місце, Чемпіонат України з вільної боротьби, м. Харків, ІІІ місце тренер: М. А. Христосов; Соловьова Вікторія (8-В), Чемпіонат України з вільної боротьби, м. Бердянськ, ІІІ місце, тренер: М. А. Христосов.

III етап Всеукраїнських предметних олімпіад:

Правознавство: Карплюк Вікторія (11-Х), диплом ІІ ст.,Звензик Діана (11-І), диплом ІІІ ст.,вчитель: М. В. Глушенко;  Куземченко Вікторія (10-А), диплом ІІІ ст., Чечет Єгор (9-Л), диплом ІІІ ст.. вчитель: Н. П. Преснякова.

ІКТ: Сергійчук Андрій (9-М), диплом ІІ ст.,вчитель: С. П. Бондар; Куземченко Вікторія (10-А), диплом ІІІ ст.,вчитель: О. А. Клименко.

Економіка: Левковський Олексій (10-А), диплом ІІ ст.,Похильченко Катерина (10-А), диплом ІІІ ст.,Лоїк Назар (10-А), диплом ІІІ ст.,Куземченко Вікторія (10-А), диплом ІІІ ст.,вчитель: В. В. Єлісеєва.

Екологія: Рудніцька Тетяна (10-Х), диплом І ст., вчитель: Б. В. Гамза.

Астрономія: Жарчинський Артем (10-М), диплом ІІІ ст.,вчитель: С. Б. Миронович.

Історія: Горпинич Олександра (11-І), диплом ІІ ст.,вчитель: М. В. Глушенко;  Строков Олександр (10-І), диплом ІІІ ст.,вчитель: О. В. Басалаєва; Лисак Семен (9-І), диплом ІІІ ст., вчитель: Н. П. Преснякова.

Математика: Климчук Юрій (9-А), диплом ІІ ст.,вчитель: Я. В. Лук’яненко; Андросович Олексій (11-М), диплом ІІІ ст., Домарацький Роман (11-М), диплом ІІІ ст., Шибецький Богдан (11-М), диплом ІІІ ст.,вчитель: С. І. Нестерчук; Жарчинський Артем (10-М), диплом ІІІ ст.,вчителі: О. В. Чугунова, Я. В. Лук’яненко.

Українська мова і література: Чемирис Ясміна (10-Л), диплом ІІ ст.,вчитель: Л. Р. Рассохіна; Антонюк Ірина (11-Л), диплом ІІ ст.,вчителі: І. А. Боровська-Карандюк, А. Л. Лознюк; Ткачук Наталія (11-Л), диплом ІІІ ст.,вчитель: А. Л. Лознюк.

Хімія: Блохіна Валерія (11-Х), диплом ІІ ст.,Карплюк Вікторія (11-Х), диплом ІІІ ст. вчитель: Л. К. Позднякова; Рудніцька Тетяна (10-Х), диплом ІІ ст.,Бахур Катерина (9-Х), диплом ІІІ ст.,Матківський Ігор (9-Х), диплом ІІІ ст.,Мельничук Юлія (10-Х), диплом ІІІ ст.,вчитель: Н. О. Левончук.

Англійська мова: Антонюк Ірина (11-Л), диплом ІІ ст.,вчитель: О. Є. Нечипорчук; Чемирис Ясміна (10-Л), диплом ІІІ ст.,Бурилко Дмитро (9-А), диплом ІІІ ст.,вчитель: В. Л. Головіна.

Біологія: Матківський Ігор (9-Х), диплом І ст.,Блохіна Валерія (11-Х), диплом ІІІ ст.,Рус Вадим (11-Х), диплом ІІІ ст.,вчитель: В. О. Міщенко. Рудніцька Тетяна (10-Х), диплом ІІ ст.,Левковський Владислав (10-Х), диплом ІІ ст.,вчитель: Б. В. Гамза.

Антонюк Ірина (11-Л), диплом ІІІ ст.,вчитель І. А. Боровська-Карандюк здобула перемогу на обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

II етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: Ткачук Наталія (11-Л), диплом ІІІ ст., вчитель: А. Л. Лознюк; Кухар Евеліна (10-Л), диплом ІІІ ст., вчитель: Л. Р. Рассохіна.

 ІІ етап Конкурсу – захисту науково – практичних робіт МАНГорпинич Олександра (11-І), диплом І ст.,секція “Історія”, науковий керівник кандидат історичних наук І. В. Ковальчук, педагогічний керівник М. В. Глушенко; Рудніцька Тетяна (10-Х), диплом І ст., секція “Екологія”, науковий керівник кандидат біологічних наук М. К. Пацюк, педагогічний керівник Б. В. Гамза; Лебіга Дар’я (11-Л), диплом ІІ ст., секція “Українська мова”, науковий керівник кандидат філологічних наук Г. І. Гримашевич, педагогічний керівник І. А. Боровська-Карандюк.

Дахіна Ольга (1 місце) - ХІІІ обласний фестиваль-конкурс «Великодні дзвони», обласний конкурс читців-декламаторів творчості Лесі Українки; Бабій Андрій (1 місце), Кучер Ярослав (2 місце), Строков Олександр (3 місце) - конкурс на кращий твір-роздум «Моє бачення судді 21 століття»; Горпинич Олександра (3 місце), Рисіч Дар'я (3 місце) - ІV Всеукраїнський конкурс творчих робіт школярів «Літературний всесвіт».

ІІ етап обласного конкурсу «Кращий краєзнавець»: Сергійчук Андрій (9-М), диплом ІІІ ст., суперечка вчитель: Н. П. Преснякова.

Обласний етап інтелектуального конкурсу юних журналiстiв: Лебіга Дар’я (11-Л), Ткачук Наталія (11-Л), Антонюк Ірина (11-Л), Кухар Евеліна (10-Л), Кураченко Софія (10-Л), диплом ІІІ ст., керівник команди І. А. Боровська-Карандюк.

VІIІ обласний інтелектуальний конкурс юних істориків: Нікулін Антон (11-І), Горпинич Олександра (11-І), Поліщук Назар (11-І), Пархомчук Дмитро (11-М), Осіпович Гліб (10-І), диплом ІІ ст., керівник команди О. В. Басалаєва.

VІIІ обласний інтелектуальний конкурс юних правознавців: Пархомчук Дмитро (11-М), Звензик Діана (11-І), Горпинич Олександра (11-І), Осіпович Гліб (10-І), Федорова Євгенія (10-Л), диплом ІІІ ст., керівник команди О. В. Басалаєва.

VІІІ обласний інтелектуальний конкурс юних біологів: Блохіна Валерія (11-М), Орехівський Віталій (11-Х), Рус Вадим (11-Х), Левковський Влад (10-Х), Рудніцька Тетяна (10-Х), диплом ІІІ ст., керівник команди Б. В. Гамза.

За досягнення учнів відзначили нагородами адміністрація лiцею-iнтернату, оголосила подяку і батькам своїх учнів, від яких значною мірою залежать дитячі успіхи. Вчителів, які підготували переможців олімпіад та конкурсів, також було відзначено.