22 травня 2019 р. у КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради відбувся день відкритих дверей.

Захід відвідали більше ста учнів 7, 8, 9 класів з 19 районів Житомирської області. У межах заходу проведено зустріч з адміністрацією та педагогічним колективом, екскурсія територією ліцею-інтернату. Гості мали змогу ознайомитись з умовами проживання та навчання вихованців, відвідати їдальню, тренажерний зал тощо.

За бажанням, майбутні абітурієнти могли перевірити свої знання та пройти пробне тестування з предметів, що будуть вивчатися поглиблено на обраних учнями допрофілях.

Педагогічний колектив ліцею-інтернату висловлює вдячність за довіру до освітнього закладу збоку учнівських родин Житомирщини.