10 січня педагогічний колектив КЗ «Житомирський обласний ліцей – інтернат для обдарованих дітей» разом із директором Людмилою Віталіївною Корінною відвідав у селі Радовель Олевського району надсучасний біотехнологічний ліцей. Ініціатором і меценатом такого нового освітнього простору є уродженець села Радовель, випускник Радовельської школи Михайло Миколайович Весельський.

Фотогалерея заходу

Гостинно зустріла нас директор Грек Валентина Петрівна, яка провела цікаву екскурсію по ліцею. Навчальний заклад є зразковим прикладом серед українських шкіл за впровадженням мультимедійних засобів навчання. Вражає європейський підхід, яскравий дизайн, сучасні меблі.
Також будівля навчального закладу максимально адаптована для дітей з особливими освітніми потребами – влаштовані пандуси, безпечний малошумний ліфт.

Україні варто пишатися такими людьми, як Михайло Миколайович Весельський, який робить  великий внесок у розвиток освітньої галузі Житомирщини, зокрема свого села, де народився.

Традиційно педагогічний колектив знайомиться з малою батьківщиною, де народилися і проживають наші ліцеїсти. З дружнім візитом ми уже завітали до Малинського, Бердичівського, Ружинського, Новоград-Волинського, Пулинського, Черняхівського, Хорошівського, Коростишівського, Коростенського, Народицького районів.

Не могли оминути і Олевщину. Наступною цікавою зупинкою був Олевський краєзнавчий музей. Екскурсію провела директор музею Ганна Олександрівна Вжесінська, яка розповіла про історичне минуле Олевська. Отримали масу цікавої інформації з українознавства.

З приємними враженнями та позитивними  емоціями повернулися додому.