26-28 травня 2021 року відбулася визначна подія освітньої галузі України – ХІІ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці Спорту.

Організувала та провела виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

n47_01

Мета виставки: об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проєктів і програм, сприяти встановленню ділових контактів, збагачення досвідом, розвитку ініціативи в реалізації завдань, визначених сучасним розвитком нашої держави, та надати можливість презентувати інноваційні досягнення, напрацювання закладів освіти та наукових установ, продемонструвати педагогам і фахівцям сучасні засоби навчання, обладнання для предметних кабінетів, проєкти, програми та рішення для вдосконалення освітнього процесу.

Упродовж трьох днів на виставці були представлені заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, органи управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад); заклади професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети); виробники й постачальники засобів навчання, проєктів, програм і рішень для галузі освіти, асоціації, видавництва, освітні портали.

n47_02

Відбулися в онлайн-форматі за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти виробників і постачальників засобів навчання, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості тематичні заходи виставки: конференції, презентації, семінари, тренінги, педагогічні коучинги, освітні воркшопи, майстер-класи.

Житомирський обласний ліцей Житомирської обласної ради вкотре й результативно бере участь у роботі міжнародної освітянської виставки.

n47_03

За результатами роботи виставки Житомирський обласний ліцей Житомирської обласної ради нагороджений золотою медаллю та почесним дипломом XІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» в номінації «Створення і впровадження сучасних засобів навчання, продуктів, програм, систем і комплексних рішень для підвищення якості освіти».

28 травня був проведений для учасників виставки круглий стіл у форматі онлайн на тему: «Сучасні підходи до забезпечення якості освіти: освітня парадигма авторської школи «Школа становлення відповідального громадянина»».

Почесним дипломом МОНУ та НАПНУ нагородженi директор ліцею, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України - Л.В. Корінна; В.В. Опанасенко – учитель інформатики, керівник інформаційно-методичного центру; Л.Р. Рассохіна – заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи; М.В. Глушенко – учитель-методист історії; І.А. Боровська-Карандюк – учитель української мови та літератури; Н.А. Шевченко – учитель зарубіжної літератури.

n47_04

Останні новини