Як кажуть: «До щедрого дому і щирих людей доля привертає хороших гостей».

Сьогодні у межах діяльності клубу «Лідер» відбулася зустріч педагогів та учнів ліцею з доктором психологічних наук, дійсним членом АПН України, заслуженим діячем науки і техніки України, директором Інституту проблем виховання Академії педагогічних наук України, професором та просто хорошими друзями нашого ліцею - Іваном Дмитровичем Бехом, а також Ольгою Іванівною Кіян – представником відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидатом педагогічних наук, відповідальною за сектор експериментальної педагогіки.

n51_01

Поговорили про поняття «особистість», свідоме та несвідоме, позитивну та негативну мотивацію. Діти, спілкуючись з Іваном Дмитровичем та Ольгою Іванівною, отримали багато відповідей на свої запитання. Науковці поділилися цікавими методиками подолання тривожності. Разом з дітьми проговорили та підібрали найкращі дії для правильної мотивації.

Людмила Віталіївна, директор ліцею, подарувала гостям ліцейні видання.

n51_02

Було атмосферно та по-науковому.

Дякуємо за таку прекрасну зустріч!

Щасливі, що наш заклад зустрічає таких відомих, талановитих людей!

n51_03 n51_04