Фотогалерея заходу

Здоров’я - це те, що варто берегти й про що необхідно піклуватися щодня!

16 вересня в Житомирському обласному ліцеї пройшов День здоров’я. Це завжди веселий активний захід, який подобається всім здобувачам освіти. Наші ліцеїсти завжди чекають цього дійства, адже вони можуть виявити не тільки свої фізичні здібності, а й узяти участь у спортивних змаганнях, естафетах, конкурсах.

n53_01

У ліцеї відбулося багато різноманітних заходів, серед яких:

  • Олімпійський урок – «Пропаганда здорового способу життя та розвитку олімпійського руху»;
  • Конкурс молодого бійця «Ми – нащадки козаків»;
  • Естафетні змагання «Веселі старти»;
  • Лекція – практикум «Надання долікарської допомоги».

До нашого закладу завітали курсанти ЖВІ ім. С.П. Корольова, які продемонстрували майстерність володіння зброєю, швидкість реакції та вміння передбачити дії противника з рукопашного бою.

n53_02

Наші ліцеїсти показали свою силу та грацію у різноманітних конкурсах: «Піднімання гирі», «Кращий футболіст», «Міс грація», «Стрибунець», «Ерудит-лото», «Містер мускул». Проводилися ряд естафет, серед яких: «Переправа», «Пінгвін», «Смуга перешкод».

n53_03 n53_04

Дівчата показали гнучкість та здібності до легкої атлетики, а хлопці - силу та витривалість у змаганні з армреслінгу. Проходили різноманітні вправи з м’ячем: «набивання м’яча», футбол, волейбол.

n53_05

Крім того, показати свою ерудицію та креативність у змаганнях з шахів, шашок, тенісу. Діти із користю та задоволенням провели час на свіжому повітрі.

n53_06 n53_07

Останні новини