Фотогалерея заходу

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.

Згідно з річним планом ліцею з 18 по 22 жовтня проходив тиждень біології. Ліцеїсти 8-11 класів взяли участь в усіх запланованих заходах.

n56_01

Основною метою проведення тижня біології є: виховувати любов до предмету; побачити учнів, у яких інтерес до біології уже сформувався, і привернути увагу тих здобувачів освіти, які біологію не знають і цікавляться нею мало; розширити знання ліцеїстів у різних ділянках цієї науки.

Тиждень біології став спільною справою, що згуртувала ліцеїстів, розкрила їх таланти, навчила діяти дружно й організовано, допомогла встановити зв’язки між різними віковими групами.

n56_02

Для того, щоб реалізувати дану мету, у рамках цього тижня були проведені такі заходи:

• у понеділок було оголошено про відкриття тижня біології. Ліцеїсти ознайомилися з планом тижня та з умовами його проведення;
  • 18 жовтня було організовано конкурс тематичних газет, плакатів та поробок з осіннього матеріалу «Дари природи»;
  • у вівторок було проведено бліц-опитування «Весела біологія». Під час великих перерв ліцеїсти розгадували кросворди, головоломки, біологічні загадки, за які отримували солодкі презенти;
  • у середу ліцеїсти скидали підготовлені ними навчальні матеріали для проведення радіолінійки «Молодь обирає здоровий спосіб життя»;
  • у четвер відбувся перегляд фотогалереї «Amazing nature»;
  • 22 жовтня відбувся конкурс есе «Мій лагідний та ніжний друг».

Підбивши підсумки тижня, здобувачі освіти зрозуміли наскільки цікавий і захоплюючий світ живого.

n56_03