Від 7-го до 10 грудня 2021 в Житомирському обласному ліцеї Житомирської обласної ради вчителі методичної комісії суспільно-гуманітарних наук разом зі своїми вихованцями провели низку заходів до Міжнародного Дня захисту прав людини.

Учитель історії Глушенко М. В. разом із учнівським активом 11-і класу представив дайджест до 73-ї річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Під час уроків історії, правознавства й громадянської освіти ліцеїсти під керівництвом вчителів вивчали положення Загальної декларації прав людини, затвердженої Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року, на основі якої 1959 року було прийнято Декларацію прав дитини, а 1989 року - Конвенцію про права дитини.

n63_01

З ініціативи вчителів історії впродовж тижня ліцеїсти за сприяння кураторів взяли активну участь у виготовленні вітальних листівок до Дня Збройних Сил України та підготовці солодких подарунків з подальшою передачею їх воїнам легендарної 95-ї бригади, які зараз у складі ООС захищають суверенітет нашої держави на передовій.

n63_02
n63_03

Одинадцятикласники разом із вчителем історії та громадянської освіти Благодир О. В. оформили дайджест «Обличчя нескорених» з нагоди 45-ї річниці Української Гельсінської Групи.

n63_04

Презентаційні виступи ліцеїстів-дослідників про Голодомор 1932-33 рр. у нашому краї та про діяльність правозахисників світу представили десятикласники за сприяння вчителя історії, правознавства й громадянської освіти Преснякової Н. П.

n63_05

Ящук Лідія Василівна 1923 р.н.
с.Антопіль Бердичівського р-ну
Дата зйомки: 26.11.21
Дослідження ліцеїстки 10-Л класу
Добровінської Руслани

10 грудня, у Міжнародний День захисту прав людини, десятикласники під керівництвом вчителя історії та громадянської освіти Благодир О.В. організували онлайн-флешмоб «Маю право», а також взяли участь у створенні відеороликів «Я маю право навчатися в Житомирському обласному ліцеї!»

Останні новини

 • Передача маскувальних сіток 4 окремому стрілецькому батальйону

  Передача маскувальних сіток 4 окремому стрілецькому батальйону

  Докладніше...
 • 23 серпня – День Державного прапора України.

  23 серпня – День Державного прапора України.

  Докладніше...
 • Свято останнього дзвоника - 2022

  Свято останнього дзвоника - 2022

  Докладніше...
 • Засідання науково-методичної ради ліцею - 30 травня 2022 року

  Засідання науково-методичної ради ліцею - 30 травня 2022 року

  Докладніше...
 • Участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі

  Участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі

  Докладніше...
 • ДЕКАДА ІСТОРІЇ, ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОСВІТИ, ГЕОГРАФІЇ Й МИСТЕЦТВА

  ДЕКАДА ІСТОРІЇ, ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОСВІТИ, ГЕОГРАФІЇ Й МИСТЕЦТВА

  Докладніше...