23-25 листопада 2022 року відбулася Чотирнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в онлайн режимі. Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Відповідно до плану роботи ліцею на 2022-2023 навчальний рік та з метою презентації досягнень закладу освіти з питань упровадження в освітній процес інноваційних технологій; компетентнісного підходу як основи якості змісту освіти; виявлення, навчання та підтримки й розвитку обдарованих дітей і молоді; обміну практичним досвідом модернізації освітнього процесу з урахуванням вітчизняного та міжнародного педагогічного досвіду; встановлення та подальшого розвитку ділових контактів із закладами освіти України та зарубіжжя педагоги ліцею взяли участь у роботі виставки та підготували круглий стіл на тему «Створення оптимального інноваційного освітнього середовища ліцею для забезпечення умов випереджувального розвитку особистості, цілісності навчання й розвитку впродовж життя», який відбувся 24.11.2022р. о 14:00 в онлайн форматі на платформі Google Meet.

Доповідачі: Корінна Людмила Віталіївна – директор ліцею; Рассохіна Людмила Ростиславівна – заступник директора з навчально-виховної роботи; Левончук Наталія Олександрівна - заступник директора з навчально-виховної роботи; Єлісеєва Валентина Володимирівна – голова методичної комісії вчителів предметів природничо-математичного циклу, учитель математики; Жуковець Олена Ігорівна –вчитель англійської мови, що викладає в білінгвальних класах. Присутні також були педагоги ліцею – вчитель інформатики білінгвального класу Опанасенко Вадим Вікторович, вчитель історії Благодир Ольга Василівна, учні якої отримали 200 балів під час НМТ – 2022, практичний психолог Сірик Ольга Олегівна, яка є активним учасником моніторингу якості освіти в ліцеї.


Питання, що обговорювалися:

1. Формування в закладі освіти організаційно-педагогічних умов плідної співпраці педагогів, ліцеїстів, батьківської громадськості та соціальних інститутів з метою підвищення якості освітніх послуг, створення демократичного освітнього середовища, спрямованого на виховання відповідального громадянина.

2. Особистісно орієнтована освіта, варіативність технологій і методик забезпечення якості освіти, організації освітнього процесу залежно від пізнавальних здібностей його учасників; забезпечення суб’єкт-суб’єктної взаємодії цілеспрямованого процесу підготовки ліцеїстів до життя у постійно змінних швидкоплинних умовах сьогодення.

3. Створення оптимального розвиваючого демократичного освітнього простору для розкриття можливостей, професійних інтересів і здібностей педагогів та ліцеїстів; формування сучасного стилю педагогічного мислення, готовності вчителя й учня працювати в інноваційному режимі, педагогіка партнерства.

Цільова аудиторія: педагогічні працівники, освітні менеджери, представники батьківської громадськості, студенти.

За результатами участі у виставці в номінації «Системна робота закладу освіти з виявлення і розвитку інтелектуально обдарованих дітей та молоді» колектив ліцею вкотре нагороджений Золотою медаллю (двадцятою!), педагоги – учасники круглого столу отримали відзнаки: директор ліцею Людмила Корінна та заступник директора Людмила РассохінаПочесну грамоту за високі досягнення в науково-педагогічній діяльності й особистий внесок у модернізацію освітнього процесу, заступник директора Наталія Левончук та вчителі Валентина Єлісеєва, Олена ЖуковецьСертифікат доповідача.

Останні новини

 • Всесвітній день української хустки - 2022

  Всесвітній день української хустки - 2022

  Докладніше...
 • XIV міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

  XIV міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

  Докладніше...
 • День української писемності та мови - 2022

  День української писемності та мови - 2022

  Докладніше...
 • Круглий стіл

  Круглий стіл "Григорій Сковорода: філософія життєтворчості"

  Докладніше...
 • Передача маскувальних сіток 4 окремому стрілецькому батальйону

  Передача маскувальних сіток 4 окремому стрілецькому батальйону

  Докладніше...
 • 23 серпня – День Державного прапора України.

  23 серпня – День Державного прапора України.

  Докладніше...