Фотогалерея заходу

13-17 лютого 2023 р. у межах тижня історії, географії та громадянської освіти в ліцеї пройшли такі заходи:

У понеділок, 13 лютого, вчителі-методисти історії й правознавства Глушенко М. В та Преснякова Н. П. за допомогою педагога-організатора Зосіма Т. В. відкрили тиждень історичним дайджестом.

Цього ж дня ліцеїсти 8-11-х класів мали змогу ознайомитись із презентацією відеороликів «Україна в боротьбі за незалежність: історична ретроспектива».

news-75-01
news-75-02

У вівторок, 14 січня, вчитель-методист історії Глушенко М. В. прочитав для ліцеїстів 10-х класів лекцію «Історія формування прав і свобод людини».

У цей же день вчитель-методист географії Томляк М. І. разом із активом 10-В класу (клас з поглибленим вивченням географії) познайомив 8-класників із захоплюючим світом кулінарної спадщини рідного народу, застосувавши метод печа-куча під час заходу «Український смак».

news-75-03
news-75-04

У середу, 15 лютого, під керівництвом вчителя Глушенка М. В. ліцеїсти 11-х класів долучилися до аналізу минулого й сьогодення Кримського півострова під час лекції з елементами дискусії «Кримські авантюри російського імперіалізму: причини й наслідки».

У цей же день вчитель Преснякова Н. П. запросила ліцеїстів 9-х класів на коворкінг «Автономна Республіка Крим – невід'ємна складова частина України», під час якого спільно з учнями працювала над пошуком історичної істини щодо питань про корінне населення Криму, експансіоністську політику російського імперіалізму різних епох щодо населення півострова, переслідування царським та сталінським режимами кримськотатарського народу, конституційні основи Кримської автономії у складі Української держави та анексію Криму путінськими військами.

news-75-06
news-75-06

У четвер, 16 лютого, учитель історії, кандидат історичних наук Шевчук А. В. разом із одинадцятикласниками підготував і провів конференцію в режимі онлайн на тему: «Революція Гідності: як це було». Зі змістовними доповідями виступили ліцеїсти 11-А класу: Коровчук Д., Тимченко Л., Сіренька Д., Могилевець М., Лесик М., Борщев Д., Стрелюк Б. Ліцеїсти підкреслили важливість подій 2013-2014 рр. в історії України та незламність нашої нації в боротьбі за власну державність і демократію.

news-75-07
news-75-08

16 лютого вчитель історії Благодир О. В. організувала для 8-х класів патріотичну гру «Пароль "Паляниця"», під час якої діти мали можливість визначити потайслова та ознаки, що є характерними для нас, українців; пригадати слова гімну України; заспівати українські пісні, що починаються окликом «Ой…»; назвати місто за його неофіційною назвою тощо.

news-75-09
news-75-10

У цей же день, 16 лютого, Томляк М. І. залучив десятикласників до ознайомлення з кулінарною географією і, застосувавши метод печа-куча, за допомогою активістів 10-В класу викликав жвавий інтерес ліцеїстів темою «Спеції й приправи – природні антибіотики», де було представлено особливості кухні національних спільнот, які разом із громадянами української національності населяють, бережуть і шанують нашу соборну й незалежну Україну.

news-75-11
news-75-12

У п’ятницю, 17 лютого, для учнів 10-х класів вчитель історії Благодир О. В. організувала історичний марафон «Шляхами неоголошеної війни». Учасники марафону пригадали меми, пов’язані із початком повномасштабної війни росії проти України 2022 р.; згадали найвідоміші імена українців, які наближають перемогу України - кожен на своєму фронті; а також – ключові події й поняття цієї війни, факти та хроніки.

news-75-13
news-75-14

У кінозалі «Сучасне українське кіно» вихователі запропонували своїм вихованцям, ліцеїстам 8-11 класів, перегляд фільму сучасного українського режисера кримськотатарського походження Ахтема Сеітаблаєва «Хайтарма» про трагічну долю його рідного народу, який зазнав жорстоких знущань з боку тоталітарних режимів в роки Другої світової війни, а 18 травня 1944 року за сталінським наказом був депортований із Криму. Історія депортації кримських татар показана через погляд прославленого льотчика, національного героя цього народу Ахмет-Хана Султана.

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

news-75-15

Останні новини

 • Гуманітарна допомога від благодійного фонду «Help Oekraїne»

  Гуманітарна допомога від благодійного фонду «Help Oekraїne»

  Докладніше...
 • Круглий стіл з нагоди 85-річчя з Дня народження Зязюна Івана Андрійовича

  Круглий стіл з нагоди 85-річчя з Дня народження Зязюна Івана Андрійовича

  Докладніше...
 • Гуманітарна допомога (2022 - початок 2023)

  Гуманітарна допомога (2022 - початок 2023)

  Докладніше...
 • Онлайн-конференція «Мова - ДНК нації»

  Онлайн-конференція «Мова - ДНК нації»

  Докладніше...
 • Тиждень історії, географії та громадянської освіти - 2023

  Тиждень історії, географії та громадянської освіти - 2023

  Докладніше...
 • Всесвітній день української хустки - 2022

  Всесвітній день української хустки - 2022

  Докладніше...