Колектив Житомирського обласного спортивного ліцею відправив смаколики для наших військових. Кожен українець дякує захисникам і захисницям. Ми знаємо, що вам дуже важко. Тому щодня, щохвилини і вдень, і вночі молимось за вас. Ми бажаємо вам якнайшвидше повернутися додому живими і здоровими. Ми чекаємо вас. Віримо в Українську Перемогу. Все буде Україна!

g_56_1_1
g_56_1_2
g_56_1_3

Сьогодні частину смаколиків відвезли військовим, які зазнали поранення на війні і зараз перебувають на лікуванні у шпиталі. Друга частина поїхала на передову. Працюємо разом задля ПЕРЕМОГИ. Все буде Україна

g_56_2_1
g_56_2_2

Українці - сміливі та прекрасні. Ми спільно воюємо проти ворога,кожен на своєму фронті. Тримаючи тил, ми неабияк підтримуємо наших військових. Впевнено крокуємо разом до Перемоги! Все буде Україна!

g_56_3_1
g_56_3_2

Допомагаємо разом, щоб Україна перемогла. Чергова партія смаколиків для наших захисників. Теплі речі для малечі Херсонської області. Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом.

g_56_4_1
g_56_4_2
g_56_4_3

Чергова допомога на передову нашим військовослужбовцям. Тримаємо тил, віримо та допомагаємо ЗСУ здобути ПЕРЕМОГУ над ворогом.

g_56_5_1
g_56_5_2

Сьогодні частину смаколиків відвезли військовим, які зазнали поранення на війні і зараз перебувають на лікуванні у шпиталі. Друга частина поїхала на передову. Працюємо разом задля ПЕРЕМОГИ. Все буде Україна!

g_56_6_1
g_56_6_2

Працюємо задля ПЕРЕМОГИ, на благо розквіту рідної України. Слава Україні!

g_56_7_1

Перемога України – головна наша мета! Сьогодні вся країна об’єдналася заради ПЕРЕМОГИ! Все буде Україна!

g_56_8_1
g_56_8_2
g_56_8_3

Днями черговий вантаж відправили на передову. Окрім сіток, також передали смаколики, домашні пиріжки і отримали схвальний відгук від наших захисників: "Смачно як вдома". Дякуємо за такі теплі слова. Вони гріють душу та мотивують працювати і рухатися в правильному напрямку. Ми робимо все, аби підтримати наших відважних Воїнів! Все буде Україна!

g_56_9_1
g_56_9_2

Волонтерство зараз – це не лише можливість реалізувати себе, а й стати причетним до нашої майбутньої ПЕРЕМОГИ й особисто наближати її. Під час війни все залежить від нас, від кожного українця. Слава Україні!

g_56_10_1
g_56_10_2

Добро завжди повертається!

Колектив ліцею, який надає підтримку переселенцям з регіонів України, які постраждали внаслідок бойових дій, облаштувавши тимчасовий прихисток для внутрішньо переміщених осіб у стінах закладу, сам отримав допомогу.

Так, 15.12.2022 року неурядовою міжнародною гуманітарною організацією «Людина в біді» (People in Need) для Житомирського обласного спортивного ліцею було передано благодійну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у спальному корпусі закладу.

Щиро дякуємо Міжнародній гуманітарній організації «Людина в біді» за гуманітарний вантаж, наданий для потреб постраждалих людей, які знайшли прихисток у ліцеї.

Роблячи спільну справу ми примножуємо результат!

g_56_11_1

Гуманітарна допомога працівників Житомирського обласного спортивного ліцею доставлена для поранених військових у шпиталь м. Бахмут.

Наснаги нам у добрих справах!

Усе буде Україна!

g_56_12_1

Чергова допомога людям, які найбільше постраждали від війни. І, звісно, паралельно передаємо допомогу військовим.

Разом - ми сила!

g_56_13_1
g_56_13_2
g_56_13_3
g_56_13_4

Отримання гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у ліцеї від Благодійного Фонду "Справжні Українці".

Разом до ПЕРЕМОГИ!

g_56_14_1

Останні новини

 • Гуманітарна допомога від благодійного фонду «Help Oekraїne»

  Гуманітарна допомога від благодійного фонду «Help Oekraїne»

  Докладніше...
 • Круглий стіл з нагоди 85-річчя з Дня народження Зязюна Івана Андрійовича

  Круглий стіл з нагоди 85-річчя з Дня народження Зязюна Івана Андрійовича

  Докладніше...
 • Гуманітарна допомога (2022 - початок 2023)

  Гуманітарна допомога (2022 - початок 2023)

  Докладніше...
 • Онлайн-конференція «Мова - ДНК нації»

  Онлайн-конференція «Мова - ДНК нації»

  Докладніше...
 • Тиждень історії, географії та громадянської освіти - 2023

  Тиждень історії, географії та громадянської освіти - 2023

  Докладніше...
 • Всесвітній день української хустки - 2022

  Всесвітній день української хустки - 2022

  Докладніше...