Фотогалерея події

6 березня Житомирський обласний спортивний ліцей Житомирської обласної ради отримав гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Help Oekraїne»на чолі з головою Henk dе Pater, Тетяна Андросович, Dick van Brucksvoort з Нідерландів.Варто зауважити, що донька пані Тетяни Анастасия Андросович навчалася у нашому ліцеї і отримала золоту медаль за високі успіхи у навчанні. Приємно усвідомлювати, що діти пишаються тим, що вони українці, готові відбудовувати та підтримувати усі починання, що відбуваються у нашій державі.Підтримка представлена у вигляді різноманітних продуктів харчування (яблука, капуста, картопля, морква, цибуля, селера), одяг, санітарно-гігієнічні засоби, оргтехніки, матраців, генераторів та меблів, медичного обладнання для нашого закладу.

Допомога у вигляді меблів покращить умови для навчання ліцеїстів. Оргтехніка дозволить удосконалити технічну базу освітнього закладу та додатково підвищити ефективність навчального процесу. Генератори допоможуть забезпечити нормальні умови для навчання та роботи, а матраци - здоровий сон ліцеїстів.

news-79-01
news-79-02

Ми пам’ятаємо, що друг пізнається в біді. Це правило справедливе в усі часи та в усіх культурах. За ініціативою директора ліцею Людмили Корінної вирішено поділитися гуманітарною допомогою з іншими освітніми та лікувальними установами. Гуманітарну допомогу отримали працівники нашого закладу (весняний продуктовий набір). Частина гуманітарної допомоги надана внутрішньо переміщеним особам та освітнім закладам, серед яких: Житомирський професійний ліцей, Житомирська спеціальна школа, Бердичівська спеціальна школа, Березівська спеціальна школа, Денишівська спеціальна школа, Довбиська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, КНЗ «Кмитівська спеціальна загальнооосвітня школа-інтернат». Гуманітарні пакунки передані жителям селища Бородянки, Нові Озеряни. Медичне обладнання надано комунальному некомерційному підприємству «Обласна клінічна лікарня імені О.Ф.Гербачевського».

Пам’ятаймо, що варто допомагати у складні часи і проявляти доброчинність серед людей.

Гуманітарна допомога не тільки поліпшить умови життя здобувачів освіти та педагогів, але й підтримає їхню мотивацію до навчання та праці. Відчуття підтримки та допомоги з боку міжнародної спільноти допоможе ліцеїстам та вчителям відчувати себе більш впевнено у завтрашньому дні.

news-79-03
news-79-04

Дана підтримка є дуже важливим внеском у розвиток навчального закладу та підтримки освітньої системи в цілому. Цей проєкт є доказом того, що країни можуть співпрацювати та підтримувати один одного.

Благодійний фонд «Help Oekraїne» є прикладом того, як одна доброчинна дія може мати позитивний вплив на життя багатьох людей. Висловлюємо свою щиру вдячність небайдужим жителям Нідерландів, благодійній організації та усім її членам за надану допомогу. Ви дійсно робите велику роботу, яка змінює життя людей. Ваша благодійність і милосердя допомагають людям, які знаходяться у важкому стані, незалежно від їх національності або соціального статусу. Ваші зусилля допомогли багатьом людям отримати життєвоважливі послуги, такі як медична допомога, продукти харчування. Ваша благодійність має далекосяжні наслідки і великий вплив на тих, кому ви допомагаєте. Благодійна організація «Help Oekraїne» є прикладом віри та надії у допомогу і демонструє, що коли люди об’єднують свої зусилля, вони можуть зробити багато.

Доземний вам уклін та щира вдячність!


Останні новини

 • Гуманітарна допомога від благодійного фонду «Help Oekraїne»

  Гуманітарна допомога від благодійного фонду «Help Oekraїne»

  Докладніше...
 • Круглий стіл з нагоди 85-річчя з Дня народження Зязюна Івана Андрійовича

  Круглий стіл з нагоди 85-річчя з Дня народження Зязюна Івана Андрійовича

  Докладніше...
 • Гуманітарна допомога (2022 - початок 2023)

  Гуманітарна допомога (2022 - початок 2023)

  Докладніше...
 • Онлайн-конференція «Мова - ДНК нації»

  Онлайн-конференція «Мова - ДНК нації»

  Докладніше...
 • Тиждень історії, географії та громадянської освіти - 2023

  Тиждень історії, географії та громадянської освіти - 2023

  Докладніше...
 • Всесвітній день української хустки - 2022

  Всесвітній день української хустки - 2022

  Докладніше...