Фотогалерея заходу

Уже більше року Україна живе у стані повномасштабної війни. Усе лихо, випробування та героїзм, які довелося побачити й пережити українцям у цей час російської агресії, сучасні письменники документують у літературних творах воєнної тематики. Більшість з них стануть безцінним спадком для нащадків, адже описують реалії цієї жорстокої війни. Письменники Житомирщини не залишаються осторонь цієї страшної, болючої теми.

21 березня 2023 року у Житомирському обласному спортивному ліцеї Житомирської обласної ради організовано учнівську онлайн-конференцію «Військова тематика у творчості письменників Житомирщини».

news-80-01

На зустріч з учнівською молоддю запрошені почесні гості – Геннадій Махорін, кандидат історичних наук Поліського національного університету, краєзнавець, відомий екскурсовод м. Житомира, який підготував цікаву доповідь «Наші перемоги у війні з Московією», та Григорій Цимбалюк, член Національної спілки письменників України, упорядник і головний редактор альманаху «Житомирський феномен», редактор журналу «Світло спілкування», ветеран АТО/ООС, який познайомив учасників конференції зі своєю творчістю. Також на зустріч з нашими ліцеїстами завітав гість з Литви, письменник Євген Припадчев, життя якого тісно пов’язане з Житомиром. Гість розповів про волонтерську діяльність, зокрема про створення українських бібліотек у Литві для українців і не тільки.

Наші ліцеїсти підготували відео-проєкт «Поезія – літопис сьогодення» за творчістю Василя Головецького – українського поета, заслуженого журналіста України, автора багатьох збірок, лауреата літературної премії імені Василя Юхимовича.

На згадку про захід запрошені отримали від директора ліцею Корінної Людмили Віталіївни книгу про історію нашого освітнього закладу «Літопис творчого зростання. 30 кроків до успіху», а гості, у свою чергу, подарували для ліцейної бібліотеки добірку художньої літератури та періодики житомирських письменників.

news-80-02

Останні новини

 • День вишиванки - 2023

  День вишиванки - 2023

  Докладніше...
 • Онлайн-лекція «Аварія на ЧАЕС та Чорнобильський заповідник: природа під захистом радіації»

  Онлайн-лекція «Аварія на ЧАЕС та Чорнобильський заповідник: природа під захистом радіації»

  Докладніше...
 • Смаколики для військових ЗСУ до Великодня

  Смаколики для військових ЗСУ до Великодня

  Докладніше...
 • Конференція «Військова тематика у творчості Житомирських письменників»

  Конференція «Військова тематика у творчості Житомирських письменників»

  Докладніше...
 • Гуманітарна допомога від благодійного фонду «Help Oekraїne»

  Гуманітарна допомога від благодійного фонду «Help Oekraїne»

  Докладніше...
 • Круглий стіл з нагоди 85-річчя з Дня народження Зязюна Івана Андрійовича

  Круглий стіл з нагоди 85-річчя з Дня народження Зязюна Івана Андрійовича

  Докладніше...