4-6 серпня 2020 року відбулася одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці Спорту.

Організували та провели виставку компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Учасники: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, обласні та міські органи управління освітою; заклади професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети); виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, асоціації, видавництва, освітні портали.

24_1

Мета виставки – об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проектів і програм, сприяти встановленню ділових контактів, збагаченню досвідом, розвитку ініціативи в реалізації завдань, визначених сучасним розвитком нашої держави та надати можливість презентувати інноваційні досягнення, напрацювання закладів освіти та наукових установ, продемонструвати педагогам і фахівцям сучасні засоби навчання, обладнання для предметних кабінетів, проекти, програми та рішення для вдосконалення освітнього процесу.

Програмою виставки було передбачено проведення науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, воркшопів, відкритих уроків, експертних дискусій, педагогічних коучингів, дискусійних панелей, тренінгів за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних закладів освіти, міжнародних представництв, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості.

24_2 24_3

Ліцей-інтернат подав на розгляд Оргкомітету описовий матеріал у номінації «Компетентнісний підхід-основа якості змісту освіти» і в результаті здобув золоту медаль та був нагороджений дипломом. Педагоги ліцею-інтернату – учасники виставки:

  • Л.В. Корінна – директор ліцею-інтернату, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України;
  • Л.В. Калачова – заступник директора ліцею-інтернату з навчально-виховної роботи, заслужений учитель України; Н.П. Преснякова – учитель-методист історії та правознавства, відмінник освіти України;
  • В.В. Опанасенко – учитель інформатики, керівник інформаційно-методичного центра;
  • Л.Р. Рассохіна – учитель-методист української мови та літератури;
  • Г.М. Канарський - вчитель предмету "Захист Вітчизни",

організували та провели для учасників виставки круглий стіл «Демократичне освітнє середовище закладу освіти як запорука становлення відповідального громадянина» та були нагороджені сертифікатами. Також Корінна Л. В. була нагороджена почесним дипломом за вагомий внесок і плідну організаторську діяльність із створення національної освіти європейського регіону. Калачова Л. В. за активну участь у розвитку сучасної національної системи освіти була нагороджена почесним дипломом. Вітаємо та бажаємо процвітання.