Епідемія коронавірусу внесла свої корективи в організацію життя ліцеїстів і педагогів. Свято Першого дзвоника в Житомирському обласному ліцеї Житомирської обласної ради цьогоріч відбулося в новому форматі відповідно до регламенту роботи закладу освіти в умовах адаптативного карантину (рішення педради ліцею від 28.08.2020 р., протокол №1) та регламенту роботи закладів загальної середньої освіти в умовах адаптативного карантину (рішення виконкому Житомирської міської ради від 25.08.2020 №990) з дотриманням санітарних вимог.

Під час радіолінійки усю ліцейну родину з початком нового навчального року привітали директор ліцею Людмила Віталіївна Корінна, голова батьківської громадськості Світлана Олександрівна Космач та Софія Бондар голова ради ліцеїстів з побажаннями міцного здоров’я, оптимізму, віри в краще майбутнє та успішного старту.

З огляду на складну епідемситуацію в Україні та світі Перший урок був присвячений темі здоров’я, а саме «COVID-19 – новий виклик для всього світу», який проходив в окремих аудиторіях.

Адміністрація закладу розробила Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в ліцеї, що регламентує протиепідемічні вимоги, виконання яких спрямоване на запобігання ускладненню епідемічної ситуації та гарантування безпечного перебування усіх учасників освітнього процесу в закладі освіти.

Бажаємо усім температури 36,6!

25_01
25_02
25_03
25_04
25_05