25 вересня 2020 року в Житомирському обласному ліцеї Житомирської обласної ради відбулась Настановча конференція з учнями – членами ліцейної філії МАН «Інтелектуал».Традиційно учасниками конференції були учні 9-11 класів освітнього закладу, педагогічні працівники ліцею та наукові керівники філії МАН «Інтелектуал».

Відкрила конференцію директор Житомирського обласного ліцею Житомирської обласної ради, заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, доцент, відмінник освіти України Корінна Л.В. Людмила Віталіївна привітала всіх присутніх, побажала учням наснаги у пошуковій та дослідницькій діяльності, вказала на важливість участі у різноманітних конкурсах та заходах та їх роль у формуванні активної, конкурентоспроможної особистості.

1

З вітальним словом до учасників конференції звернулися наукові керівники ліцейної філії МАН «Інтелектуал» Пацюк Марина Костянтинівна, кандидат біологічних наук, доцент ЖДУ імені Івана Франка, координатор філії МАН «Інтелектуал», та Шевчук Андрій Володимирович, кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та правознавства ЖДУ імені Івана Франка.

2

Поділилася особливостями написання науково-дослідницької роботи Стародубець Галина Миколаївна, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедрою всесвітньої історії ЖДУ імені Івана Франка. У своїй доповіді вона підкреслила значимість дослідницької роботи у надбанні учнями вмінь, які допомагають розвивати інтелектуальні можливості, комунікабельність. Це вміння аналізувати та систематизувати матеріали досліджень, критично мислити та оцінювати досліджений матеріал, формувати та висловлювати власну думку.

3

Своїм досвідом у написанні науково-дослідницької роботи поділився учень 10-Л класу, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, Губерт Андрій.

4

Збагачені почутим і побаченим майбутні науковці покинули стіни освітнього закладу. Ми щиро сподіваємось, що усі зусилля та робота нашого наукового товариства «Інтелектуал» допоможуть нашим учням у майбутньому. Хто знає, можливо майбутній лауреат Нобелівської премії навчається саме в нашому ліцеї!