Фотогалерея заходу

28 вересня 2020 року у стінах Житомирського обласного ліцею Житомирської обласної ради відбулося засідання науково-методичної ради.

На порядку денному було висвітлено такі питання: "Особливості організації освітнього процесу у 2020-2021 н.р.", "Результати ЗНО та ДПА 2020 р., рейтинг закладу: проблеми й перспективи."

Особливості організації виховної роботи у 2020-2021 н.р. Про створення Центру використання й практичного застосування інструментарію дистанційного навчання.

Про проведення на базі ліцею дослідно – експериментальної роботи за темою: «Створення білінгвальних класів в умовах трансформаційних змін в освіті і суспільстві» (з вересня 2020 року по травень 2021 року) та виконання завдань І (організаційно – підготовчого) етапу експерименту. Про порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 – 2021 н.р. (згідно з постановою №800 від 21.08.2019 р.Кабінету Міністрів України).

n29_01

Засідання розпочала директор ліцею Людмила Віталіївна Корінна, яка розповіла про роботу навчального закладу в умовах карантину.«У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалося в країні, та на виконання рекомендацій МОН України, освітній процес в ліцеї на час карантину було організовано з використанням технологій дистанційного навчання та за наказом міністерства від 30.03.2020 №463 ліцеїстів 9 класів було звільнено від проходження державної підсумкової атестації»,- зауважила Л. В. Корінна. Також наголосила, що вчителі використовували інтерактивні платформи для виконання учнями завдань онлайн; брали участь і проходили навчальні курси в інтерактивних проєктах «На урок», «Прометеус», «EdEra», а також були учасниками тренінгів.Педагогічний колектив значну увагу приділяв інноваційним формам та методам організації освітнього процесу, керуючись концептуальними положеннями та принципами.

n29_02

Заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Олександрівна Левончук ознайомила усіх присутніх з результатами ЗНО та ДПА 2020 року. Наголосила, що Житомирський обласний ліцейза даними Українського центру оцінювання якості освіти посів3 місце серед шкіл м. Житомира за підсумками ЗНО-2020 року.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Вікторівна Хотинська акцентувала увагу на організації виховної роботи у 2020-2021 н.р. Розповіла, як саме і у якій формі будуть проходити усі свята в ліцеї. Заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Ростиславівна Рассохіна та вчитель інформатики Олена Анатоліївна Клименко розповіли, що в ліцеї створено центр використання й практичного застосування інструментарію дистанційного навчання. «На базі ліцею розпочато експеримент регіонального рівня «Створення білінгвальних класів в умовах трансформаційних змін в освіті і суспільстві»», - наголосила Людмила Ростиславівна Рассохіна.

До обговорення питань були запрошені: Ситняківська С. М. – науковий консультант експерименту, доктор педагогічних наук, доцент ЖДУ ім. І. Франка, Сейко Н. А. - доктор педагогічних наук, професор, Андрійчук Н. М. – кандидат педагогічних наук, доцент ЖДУ ім. І. Франка, а також вчителі, що викладають у білінгвальних класах – Чугунова О. В., Корнійчук О. В., Бондар С. П., Жуковець О. І. Учителі поділилися досвідом і своїми напрацюваннями.

Людмила Ростиславівна Рассохіна ознайомила з порядком підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 – 2021 н.р.