Фотогалерея заходу

Згідно з річним планом роботи ліцею та з метою формування компетентностей учнів (читацької, мистецької, художньо-естетичної) у ліцеї з 05 по 09 жовтня проходив Тиждень зарубіжної літератури та мистецтва. Ліцеїсти 8-11-х класів взяли активну участь у всіх запланованих заходах, які були проведені відповідно до вимог МОЗу.

n30_01

Тиждень розпочався із яскравої фотосушки «Мистецька мозаїка». Неабияк зацікавила дітей віртуальна екскурсія музеями світу та виставка «Шевченко у фотографіях». Діти презентували свої улюблені книги у вигляді «crossing-реклама», було проведено анкетування «Чи вмієш ти читати художню літературу?», брали участь у фотоконкурсі «Моє фото з улюбленою книгою», а також поринули у світ японської культури.

n30_02

У межах тижня був проведений показовий, цікавий, інтерактивний урок учителем зарубіжної літератури Шевченко Н.А. на тему «Світова велич Й.Ґете».

Заходи були цікаві та пізнавальні. Варто зазначити, що завдяки цьому ліцеїсти починають краще готуватися до уроків, активніше беруть участь у літературних бесідах.

А вчителі відчувають радість творчості, професійного зростання й духовної реалізації.

n30_03