14 жовтня – День Захисника України. Цього дня, яке символічно збігається із Днем Покрови, захисниці козаків та українських військових, ми віддаємо честь усім тим, хто присвятив своє життя службі на благо нашої держави. Захисники та захисниці України щодня віддано боронять нашу з вами безпеку. Військові, парамедики та волонтери – усі вони на своєму полі бою несуть свою службу.

n31_01

Розпочався цей день в ліцеї ранковою лінійкою «Гордість і душа держави – це захисник України!», де учнів та педагогічний колектив привітала Рада ліцею зі святом.

Куратори та вихователі ліцею провели виховні години «В єдності наша сила», «Соборність і злагода – умови процвітання України», «Псевдопатріотизм і його прояви». Учнями 8-Б класу на чолі з куратором Жуковець О.І. та вихователем Соколовською Н.І. був підготовлений відеофільм «Козацькому роду нема переводу!», у якому, зокрема, до ліцеїстів та педагогів закладу звернувся з привітанням випускник, гордість ліцею, справжній патріот і захисник України, учасник бойових дій на Сході України Олексюк Петро.

n31_02

Крім того, вже традиційно в ліцеї у рамках акції «Герої для нас як приклад!», учні писали воїнам листи-вітання, створювали малюнки, щоб передати на Схід і зігріти солдатські серця, нагадати, що про них пам’ятають і чекають живими.

n31_03

Ліцеїсти також активно долучилися до збору гуманітарної допомоги учасникам ООС на Сході України. Аби доставити зібрані подарунки в зону бойових дій, ми активно співпрацюємо з представниками організації «ПЛАСТ».

n31_04

Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і високої духовності! Нехай прагнення захищати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців!

Зі святом!!!

Слава Україні!!!