Фотогалерея заходу

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми, розвивають ключові та предметні компетентності.

З метою покращення знань про речовини, що нас оточують, розвитку почуття відповідальності за екологічний стан планети, заохочення до вивчення хімії, у ліцеї було проведено тиждень хімії.

У понеділок відбулося відкриття тижня. Також цього дня, в онлайн-просторі була оголошена виставка плакатів на тему: "Цікаві факти з хімії". Стіннівки містили цікавий, пізнавальний, науково – популярний матеріал з хімії, викликали інтерес ліцеїстів, що стосувався історії розвитку науки, вмісту хімічних елементів в продуктах харчування, цікавих дослідів, екологічних та соціальних проблем, пов’язаних із хімією тощо.

n32_01

У вівторок відбулася цікава і захоплююча хімічна онлайн-вікторина «Вода – джерело життя». Ліцеїсти активно мандрували онлайн-простором, виконуючи отримані завдання.

У середу відбувся конкурс презентацій «Неметали навколо нас», який допоміг ліцеїстам краще зрозуміти, які хімічні речовини оточують їх кожного дня і як вони впливають на самопочуття.

Найцікавішим для ліцеїстів виявився проєкт "Хімія в повсякденному житті". Ліцеїсти випікали печиво у вигляді хімічних формул і навіть тортів, за допомогою яких складали хімічні рівняння; а потім смачно покуштували.

n32_02

Яскравим завершенням тижня хімії був спільний онлайн-перегляд наукового фільму «Великі відкриття хімії».

Усім здоров’я!