Фотогалерея заходу

Згідно із річним планом роботи Житомирського обласного ліцею та з метою формування здоров’язбережувальної компетенції учнів під час вивчення іноземних мов з 9 по 13 листопада 2020 р. проходив тиждень іноземних мов.

n34_01

Ліцеїсти 8-11 класів брали активну участь у заходах, а саме:

• У ході відкриття тижня було оголошено тему та презентовано тематичні постери «Covid-19», які учні виготовили власноруч.
  • 10 листопада всі учні мали змогу проявити власні творчі здібності та спробувати себе в ролі відеоблогерів. У форматі відеочеленджу вони знімали відеоролики на тему: «Здорове харчування. Особливості харчування в підлітковому віці».
  • Ставши «відомими і просунутими» блогерами, учні ліцею перейшли з аудіовізуального до візуального мистецтва – взяли в руки смартфони та почали фотографувати, створюючи фотоколажі та постери, - цими кадрами ліцеїсти порадили, як не зійти з розуму під час карантину.
  • 12 листопада ліцеїсти разом з учителями іноземних мов провели круглий стіл на тему: «Правила безпеки онлайн-спілкування. Наслідки необачної поведінки в Інтернеті».
  • Завершився тиждень іноземних мов відеолекторієм «Пропаганда здорового способу життя», у ході якого було підсумовано заходи та побудувано нові плани, аби бути з німецькою та англійською на «ти».
n34_02