Фотогалерея заходу

Упродовж з 18-26 лютого в Житомирському обласному ліцеї Житомирської обласної ради проходить ряд заходів з нагоди 150-річчя від Дня народження Лесі Українки.

На першому поверсі навчального корпусу транслюється відкритий відеожурнал «Леся Українка – геній тендітної незламності» та облаштовано фотозону «Сфотографуйся з Лесею»

n40_01 n40_02

Цікавою та змістовною є мистецький вернісаж під гаслом: «Леся Українка очима сучасника»

На уроках української літератури ліцеїсти переглядають фільм «Іду до тебе», віртуально знайомляться з музеями пошанування Лесі Українки.

Усі виховні та кураторські години цього тижня тематично спрямовані до відзначення дня народження нашої землячки.

Ліцеїсти долучилися до Всеукраїнських конкурсів, марафонів.

Відзнято поетичний флешмоб «Рядки, що полонили душу», флешмоб «Схожа на Лесю».

n40_03 n40_04

У читальному залі бібліотеки оформлено книжкову виставку "Ти себе Українкою звала…»

Також у читальному залі бібліотеки ліцею є розписана стіна з портретом Лесі Українки та сюжетами її творів. На фоні цього стінопису бібліотекарі розмістили повідомлення з цікавими фактами із життя Лесі Українки.

n40_05

Наші ліцеїсти долучилися до zoom-конференції «Сила духу Лариси Косач». Модератором зустрічі була О. Юрчук, докторка філологічних наук, професорка, завідувачка кафедри українського літературознавства та компаративістики Житомирського державного університету імені Івана Франка.

На онлайн-просторах ліцеїсти проходять онлайн-вікторини, комеморативну гру «150 років про Лесю Українку».

25 лютого відбудеться поетична альтанка «Геній тендітної незламності».

На 2 та 3 поверхах розміщено дайджест цікавих фактів із життя письменниці.

n40_06

Усі заходи проходять зважаючи на епідеміологічну ситуацію та з дотриманням усіх карантинних обмежень.