День знань - завжди нові яскраві враження і переживання, нові надії і несподівані зустрічі.

3 вересня у КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» пройшло свято Першого дзвоника! 
Майже 135 лiцеїстiв вперше сядуть за парти, а для  учнів 11-х класів цей дзвінок розпочав останній шкільний рік.Дивитися відео

 

Корінна Людмила Віталіївна, директор комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради, заслужений працівник освіти України, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, кандидат педагогічних наук, член-кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся» привітала всіх з чудовим святом, яке відкриває перед кожним лiцеїстом нові обрії на шляху до знань, побажала всім міцного здоров’я, щастя, достатку, добра,  здiйснення усiх мрiй,  наполегливості та успіхів у навчанні.

 

На святі були присутні діти, батьки, вчителі, почесні гості, серед яких- заступник голови Житомирської обласної державної адмiнiстрацiї Ярослав Миколайович Лагута, який поспілкувався з майбутніми спортсменами області. Адже за ініціативи голови облдержадміністрації Ігоря Гундича та голови облради Ширми Володимира Васильовича цьогоріч вперше відкрився спортивний допрофіль у комунальному закладi «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради. 3 вересня розпочали навчання на спортивному допрофілі 67 ліцеїстів.

 

«Я бажаю вам успіхів. Здобувайте тут знання, займайтеся спортом. Впевнені, що всі ви станете майбутніми чемпіонами області і будете представляти Житомирщину на світовому рівні. Ми у вас віримо», – зазначив Ярослав Лагута.

 

Також з вiтальним словом до усiх присутнiх звернулась начальник управлiння національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Гресь Свiтлана Миколаївна.

 

На урочистому зібранні  звучали привітання на адресу учнів і викладачів. А також вiдбулося нагородження лiцеїстiв, якi досягли високого рiвня знань на академiчних профiлях. Слід зазначити, що  iнформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року. У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2018 році. У рейтингу шкіл Житомира 2018 року 3 місце займає КЗ “Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарований дітей” Житомирської обласної ради.

ВIТАЄМО! У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ!

Останні новини

 • І знову зустріч з науковцями

  І знову зустріч з науковцями

  Докладніше...
 • Останній дзвоник 2021

  Останній дзвоник 2021

  Докладніше...
 • Конференція «Школа становлення відповідального громадянина. Авторська модель Людмили Корінної»

  Конференція «Школа становлення відповідального громадянина. Авторська модель Людмили Корінної»

  Докладніше...
 • Дружній візит Васяновича Григорія Петровича

  Дружній візит Васяновича Григорія Петровича

  Докладніше...
 • ХІІ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й виставка освіти за кордоном «World Edu»

  ХІІ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й виставка освіти за кордоном «World Edu»

  Докладніше...
 • СВЯТКУВАННЯ ЮВІЛЕЮ ЛІЦЕЮ

  СВЯТКУВАННЯ ЮВІЛЕЮ ЛІЦЕЮ

  Докладніше...