Нещодавно у Житомирському агротехнічному коледжі зустрічали Тимчасово Повірену в справах Республіки Куба в Україні Натачу Діас Агілеру. На зустріч прийшли не лише викладачі та студенти. Також була запрошена і директор КЗ «Житомирський обласний лiцей-iнтернат для обдарованих дiтей» Людмила Віталіївна Корінна.

Адже у 1991-1992 рр. Людмила Віталіївна була делегована до Куби як учитель математики, а згодом стала директором школи в таборі «Та-ра-ра», де навчалися діти із України, Білорусії, Росії, постраждалі внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС. Кубинський народ сприяв оздоровленню, лікуванню та навчанню дітей на Кубі, які постраждали внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Між Людмилою Віталіївною та Натачею Діас Агілерою відбувся дружній, теплий діалог, під час якого було обговорено подальші варіанти співпраці між закладами. Директор ліцею-інтернату згадала тих українських діток, які разом із батьками першими відвідали Кубу з метою оздоровлення: Лісовець Галину та її дочку Тамілу (Хорошівський район), Хомич Людмилу та її сина Івана (с. Садки, Бердичівський район), Тунікову Любов та її сина Олександра (Сумська область) та багато інших. Куба приязно зустріла маленьких українців.

Людмила Віталіївна особисто вручила Натачі Діас Агілері українські сувеніри-символи та обереги: ляльку-мотанку, мішечок добробуту, дзвіночок із власної колекції, де зображено герб, прапор України та калину.

Цього дня лунало чимало слів вдячності, теплих спогадів про українсько-кубинську дружбу. Тож нехай і надалі не переривається ниточка дружби між українським та кубинським народом.

Останні новини

 • І знову зустріч з науковцями

  І знову зустріч з науковцями

  Докладніше...
 • Останній дзвоник 2021

  Останній дзвоник 2021

  Докладніше...
 • Конференція «Школа становлення відповідального громадянина. Авторська модель Людмили Корінної»

  Конференція «Школа становлення відповідального громадянина. Авторська модель Людмили Корінної»

  Докладніше...
 • Дружній візит Васяновича Григорія Петровича

  Дружній візит Васяновича Григорія Петровича

  Докладніше...
 • ХІІ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й виставка освіти за кордоном «World Edu»

  ХІІ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й виставка освіти за кордоном «World Edu»

  Докладніше...
 • СВЯТКУВАННЯ ЮВІЛЕЮ ЛІЦЕЮ

  СВЯТКУВАННЯ ЮВІЛЕЮ ЛІЦЕЮ

  Докладніше...