Завдяки плідній співпраці комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради із Інститутом психології імені Г.С.Костюка НАПН України 27 березня 2019 року в ліцеї-інтернаті відбувся колоквіум на тему: «Аксіогенез обдарованої особистості: дослідження та ціннісна підтримка», головним доповідачем якого був завідувач лабораторії психології обдарованості Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України професор Олександр Леонідович Музика.

 

Учасниками обговорення стали члени педагогічного колективу та ліцеїсти 9-х і 11-х класів. Розглядалися питання ознак та спрямованостей обдарованої особистості, класифікації особистісних цінностей обдарованої людини з позицій потребового підходу, основних правил надання ціннісної підтримки, вимог до освітнього середовища, сприятливого для розвитку обдарованої особистості. Також учасники колоквіуму мали унікальну можливість пройти он-лайн психодіагностичні методики, розроблені О.Л. Музикою.

Спілкування з науковцем викликало живий інтерес у ліцеїстів. Діти задавали цікаві питання та отримували на них змістовну відповідь. Професор Олександр Леонідович Музика порадив учням не боятися змін у житті, прагнути соціалізації, уміти адаптуватися в мінливому сучасному світі, оволодівати новими знаннями. Така співпраця й живе спілкування з науковцями сприяє особистісному розвиткові ліцеїстів, спонукає їх до наукової та творчої діяльності.

 

Останні новини

 • І знову зустріч з науковцями

  І знову зустріч з науковцями

  Докладніше...
 • Останній дзвоник 2021

  Останній дзвоник 2021

  Докладніше...
 • Конференція «Школа становлення відповідального громадянина. Авторська модель Людмили Корінної»

  Конференція «Школа становлення відповідального громадянина. Авторська модель Людмили Корінної»

  Докладніше...
 • Дружній візит Васяновича Григорія Петровича

  Дружній візит Васяновича Григорія Петровича

  Докладніше...
 • ХІІ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й виставка освіти за кордоном «World Edu»

  ХІІ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й виставка освіти за кордоном «World Edu»

  Докладніше...
 • СВЯТКУВАННЯ ЮВІЛЕЮ ЛІЦЕЮ

  СВЯТКУВАННЯ ЮВІЛЕЮ ЛІЦЕЮ

  Докладніше...