Корінна Людмила Віталіївна

Корінна Людмила Віталіївна,
директор Житомирського обласного спортивного ліцею Житомирської обласної ради, доктор філософії, доцент, заслужений працівник освіти України, кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня.

Людмила Віталіївна пройшла шлях від шкільного вчителя, заступника директора до директора ліцею. Під керівництвом Людмили Віталіївни ліцей перетворився на справжній науково-методичний освітянський центр області. На базі навчального закладу систематично проводяться ІV етапи Всеукраїнських предметних олімпіад, Всеукраїнські науково-практичні конференції, семінари, обласні тури конкурсів «Вчитель року» області тощо.

Корінна Л. В. – голова обласного центру Академії педагогічної майстерності – науково-методичного підрозділу Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України.

Людмила Віталіївна – яскрава і непересічна особистість. Народжена у селі Бабиничі Народицького району, особливу турботу проявляє про «сільських» дітей – їх підготовку та становлення. Не можна не помітити, як змінився на краще заклад за роки її діяльності. Побудована газова котельня, відремонтовані та модернізовані навчальний і спальні корпуси. Перша жінка-директор в історії ліцею принесла в нього справжнє жіноче тепло та домашній затишок, створила в ліцеї особливий світ естетики та комфорту. Любов до ліцею, його учнів та педагогів, активність та ініціативність, вміння брати відповідальність на себе дає можливість Людмилі Віталіївні вирішувати доволі складні господарські проблеми в бурхливому морі ринкових відносин.

Власним прикладом доводить директор-педагог, директор-науковець колегам, ліцеїстам та студентам, що справжній професіонал повинен вчитися та удосконалювати свою майстерність протягом усього життя, не зупинятись на досягнутому. Корінна Людмила Віталіївна відзначена нагрудними знаками Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України», «Петро Могила» та «Василь Сухомлинський».

Левончук Наталія Олександрівна

Левончук Наталія Олександрівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель-методист хімії (кабінет № 7)

Рассохіна Людмила Ростиславівна

Рассохіна Людмила Ростиславівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель-методист української мови й літератури (кабінет № 26)

Хотинська Ірина Вікторівна

Хотинська Ірина Вікторівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики та інформатики першої кваліфікаційної категорії, старший вчитель (кабінет № 26)