З 25 листопада по 10 грудня 2021 року Житомирський обласний ліцей долучився до проведення Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства».

На початку акції Талах Вікторія та Країло Діана (ліцеїстки 11-Б класу) організували усний журнал «Стоп насильство!», у межах якого повідомили учням ліцею мету проведення акції, важливі дати, терміни, коротко розповіли про форми насильницької поведінки, наголосили, куди можна і потрібно звертатись за допомогою.

psy29_01

Продовжуючи ознайомлення учасників освітнього процесу з проблемою насильства, ліцеїстами 11-І класу та вихователем Рикун Наталією Анатоліївною було підготовлено інформаційний відеоролик «Зупинимо насильство РАЗОМ!».

Психологічна служба ліцею з кураторами та вихователями сприяли популяризації серед батьків серіалу «Безпека дітей в Інтернеті» та «Батьківство в епоху цифрових технологій» задля збереження дітей від кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства.

psy29_02

З ліцеїстами 8 та 9 класів були проведені заняття з елементами тренінгу «Запобігання та протидія булінгу» та просвітницько-профілактичні заняття з метою підвищення знань з питань статевого виховання, ВІЛ/СНІДу (до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом).

Під чуйним керівництвом вчителя іноземних мов Жуковець Олени Ігорівни ліцеїсти долучились до організації фотосушки «STOP VIOLENCE!»

psy29_03

Учні 10-Б класу у супроводі куратора Гамзи Богдана Володимировича працювали над відеопроєктом «Насильству немає виправдань!»

Творча група 10-Л з куратором Лознюк Анжелою Леонідівною створили соціальні відеоролики «Сім’я – простір без насильства!»

Наші ліцеїсти не залишаються байдужими до цієї важливої проблеми.